E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. október 10.

Hirdetéseink 2021. október 10.

  • Október hónapban minden este 18.00-tól rózsafüzér ima a templomban
  • Hétfőn 17.00 órától a leendő elsőáldozók szüleivel megbeszélés a közösségi házban, este 19.30-tól  Sejt közösség a közösségi házban.
  • Kedden délelőtt 9-től Baba-mama közösség a plébánián.
  • Csütörtökön este 19.00-től Taizéi imaóra
  • Pénteken este: ifi hittan, kis ifi hittan
  • Ezen a vasárnapon van a jövő nyári családtáborra az előjelentkezés határideje. Aki szeretne jönni, még ma iratkozzon fel a közös linkre, ami a listákra ki lett küldve. A jelentkezők létszámától függően keresünk szálláshelyet.
  • Jövő vasárnap a 9.30-as szentmise után szeretetvendégség a közösségi házban. Hozhatunk egy kis süteményt, hogy egymást megkínáljuk. Az elidegenedett világban havi egy vasárnap szeretnénk építeni ilyen módon is a közösséget. Szeretettel hívjuk a gyerekeket is, közös játékra, az elsőáldozásra készülőket ismerkedésre.

– Október 20-án, szerdán buszos zarándoklat lesz Máriaremetére. Részletek a plakáton! A vasárnapi szentmisék után helyben is lehet jelentkezni.