E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. szeptember 19.

Hirdetéseink 2021. szeptember 19.

  • Vasárnap Szentkereszt búcsú, templomunk búcsúja. A 9.30-as szentmise után szeretetvendégség lesz a plébánián, gyerekeknek kincskeresés.
  • Vasárnap 9.30-as szentmisék prédikációja alatt az óvodások, 1. és 2. osztályosok számára misekuckót szervezünk, illetve a 0-3 éves gyermekek számára babakuckót a közösségi házban
  • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás. Szeretnénk bővíteni az imaórák lehetőségeit este 9-ig . Aki szívesen bekapcsolódik, kérjük jelezze.
  • Pénteken 14.30-tól elsőáldozói hittan. Szombaton 16.00-tól elsőáldozók és szüleik gyónása, próba.
  • Szombaton reggel 8 órától délig lesz a Közösségi ház éves nagytakarítása. Férfiak és nők, idősebbek és fiatalok segítségére is számítunk! Tisztítószereket és eszközöket biztosítjuk.
  • Jövő vasárnap 9.30 elsőáldozás
  • Megkezdődtek a plébániai hittanok: Csütörtökön 16.00: 5.-6. o., Pénteken 19 órától várjuk a kisifi hittanosokat (7-8.o.) a plébániára, az ifjúsági hittanosokat (9.-10.-11. o) a közösségi házba. Biztatjuk a gyermekeket, fiatalokat a csoportokhoz való csatlakozáshoz. – Tervezünk felnőtt Bibliaórát kéthetente hétfőn este. Tervezünk felnőtt hittant a hit után érdeklődőknek. Részvételi szándékról most a mise utáni szeretetvendégségen beszélhetünk. 
  • Az Eucharisztikus Kongresszusból erőt és lendületet merítve szeretnénk újraindítani a keddi és szerdai szentségimádásos napokat is. Várjuk a jelentkezőket, akik szeretnének egy -egy órát eltölteni az Oltáriszentség jelenlétében. Kiteszünk egy lapot hátul a térdeplőre, ahol fel lehet iratkozni. Ha összegyűlik a megfelelő létszám, szeretnénk lelki és praktikus eligazítást tartani, hogy tartalmasan tudjuk megélni ezt a Jézusnak adott órát.