E Hirdetések E Hirdetéseink 2021. szeptember 5.

Hirdetéseink 2021. szeptember 5.

 • Szombaton este a Karitász szervezésében Szeretetvendégség volt a NEK-re készülve.
 • Vasárnap Budapesten megkezdődött a Nemzetközi Eukarisztikus Kongresszus.
 • Vasárnap a 9.30-as szentmisében hívjuk a Szentlelket. A mise kezdetén megáldjuk az iskolatáskákat. Délután 15.30-tól Nyárbúcsúztató a plébánián. Mindenkit szeretettel várunk. Lesz gyerekeknek program, illetve a felnőtteknek beszélgetős teadélutánt tervezünk. Kezdés a templomban, utána a plébánia udvaron folytatjuk az együttlétet. Aki nem iratkozott fel, őt is várjuk szeretettel!
 • Vasárnap este a mise után Bodor János- hegedű, Berényi Zsuzsa- zongora, hegedű hangversenye a templomban
 • Hétfőn, csütörtökön, pénteken egész napos szentségimádás.
 • Hétfőn este 18.00-tól megbeszélés a NEK csoportvezetőivel. Szentmise után közös ima azokkal akik 12.-én a pápai misére utaznak
 • Pénteken 14.30-tól elsőáldozói hittan. Az elsőáldozás szept. 26-án lesz.
 • Pénteken 19 órától várjuk a fiatalokat 7. osztálytól kezdve a plébániára. 
 • Az iskolában megkezdődött a hitoktatás. A plébániai hittanok szept. 13-án kezdődnek. Tervezünk hittant az – ovisoknak, – az új elsőáldozóknak, a volt elsőáldozóknak (4.o), az 5.-6. osztályosoknak, 7.-8. osztályosoknak, a 9.-10-11. osztályosoknak,a  bérmálkozóknak. Az időpontokat az e-mail listákon küldjük, és a hirdetőtáblára is kitesszük. Biztatjuk a gyermekeket, fiatalokat a csoportokhoz való csatlakozáshoz. 
 • Tervezünk felnőtt Bibliaórát kéthetente hétfőn este. Tervezünk Katekumen hittant a szentségekre készülő felnőtteknek, a hit után érdeklődőknek.
 • A vasárnap 9.30-as szentmisék prédikációja alatt az óvodások, 1. és 2. osztályosok számára misekuckót szervezünk, illetve a 0-3 éves gyermekek számára babakuckót a közösségi házban.  A misekuckón a gyerekek az evangéliumról beszélgetnek, bábozva, kézműveskedve, énekléssel, játékkal. Kérjük azokat, akik ebben szívesen segítenének – anyukák, fiatalok -, hogy jelezzék azt Tibor atyánál.