E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. április 17.

Hirdetéseink 2022. április 17.

• Nagyon köszönjük az akolitusok, ministránsok, az  énekkar szolgálatát az elmúlt napokban. Köszönjük a templom és a Kálvária takarítását, díszítését. Külön köszönjük egy adományozónak, hogy a keresztúti stáció képei megújulhattak!
  • Húsvét vasárnap a 9.30-as mise után a plébánia udvaron a gyerekeknek tojáskeresés, szeretetvendégség.   Az esti mise után  HÚSVÉTI KONCERT, A Dunakanyar vonósnégyes közreműködésével. Vasárnap este 19.30-tól a fiataloknak húsvéti közös összejövetel.
  • Húsvét hétfőn 9.00-kor és 18.30-kor lesz szentmise.
  • A szentségimádás újra indul kedd reggeltől.
  • Csütörtökön este a szentmise után folytatódik a lelkigyakorlat: Tanuljunk imádkozni. Ez lesz a befejező alkalom.
  • Pénteken este ifi hittan.
  • Kirándulós tavaszi találkozót hirdet az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony közösség minden 12. életévét betöltött fiatal részére. Gyülekező április 23-án reggel fél 9-től a verőcei plébánián, a program délután 16 órás szentmisével zárul.
  • Szombaton 18.30-tól Bérmás hittan.
  • Jövő vasárnap Isteni irgalmasság vasárnapja. (Kilenceddel készülünk, hátul a templomban találhatunk)