E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. április 24. Húsvét 2. vasárnapja

Hirdetéseink 2022. április 24. Húsvét 2. vasárnapja

• Isteni irgalmasság vasárnapja van. Délután 15.00-kor közös szentóra a templomban. 16.00-kor jegyes oktatás.
  • Hétfőn este 18.30-kor a Rókus kápolnában lesz a szentmise. A szentmise után búzaszentelés és a felújított kereszt megáldása.
  • Kedden délelőtt Baba-mama közösség. Este filmvetítés – Clavius: Feltámadás
  • Szerdán 18.00-kor a közösségi házban: Pécsi Rita neveléskutató előadása: Döntés vagy sodródás
  • Csütörtökön az esti szentmisében hálát adunk a lelkigyakorlatért, erre várjuk a lelkigyakorlat résztvevőit. A szentmise után közös szeretetvendégség lesz a plébániaudvaron vagy a közösségi házban (időjárástól függően)
  • Pénteken este ifi hittan
  • Jövő vasárnap május 1-je, Anyák napja, Szent József ünnepe. 17 órától dicsőítő szentségimádás lesz a templomban.
  • Jövő hétfőn, május 2-án 17 órakor az elsőáldozók szüleinek megbeszélés lesz a közösségi házban.
  • Május 7-én, szombaton családos kirándulásra hívjuk a családokat. Részleteket, jelentkezést e-mailen küldünk.