E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. December 11. Advent 3. vasárnapja

Hirdetéseink 2022. December 11. Advent 3. vasárnapja

Advent: Kegyelmi, bűnbánati idő: Böjttel, imával, jócselekedetekkel készülünk Krisztus születésének ünnepére.

• Adventi gyertyagyújtás lesz: Szombatonként 18.30-kor a templomban. Városi gyertyagyújtás lesz a templom előtti téren vasárnaponként 18.00-kor.
  • Roráte, hajnali misék lesznek 6.30-kor, utána egy kis kalács, tea reggeli. Szívesen foganunk felajánlásokat, segítséget.
  • A múlt vasárnapi miséken a persely gyűjtést a Kárpátaljai karitász javára küldtük tovább. Köszönjük az adományokat. Közel 400 ezer Ft-ot tudtunk küldeni.
  • Hétfőn 19.00-kor Bibliaóra.
  • Szerdán 18.30-kor Szentségimádás iskolája. Katekézis a szentségekről a Közösségi házban.
  • Jövő vasárnap az esti mise után ADVENTI KONCERT.
  • A pakisztáni gyerekek támogatására van lehetőség január végéig, a templomban kitett perselybe lehet dobni adományainkat.