E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2022. december 18. Advent 4. vasárnapja

HIRDETÉSEINK 2022. december 18. Advent 4. vasárnapja

• Ma délután 4-től Mindenki karácsonya lesz a templomban. Adventi gyertyagyújtás lesz: vasárnap 18.00-kor a templom előtti téren. Az esti mise után ADVENTI KONCERT.
  • Gyónási lehetőség: A roráték után, a vasárnapi misék előtt, vagy egyéni megbeszélés szerint.
  • Roráte, hajnali misék lesznek 6.30-kor, utána kalács, tea, reggeli.
  • 23-án, pénteken 19.00-től Misztrál együttes karácsonyi műsora a templomban.
  • 24-én szombaton Karácsony vigiliája. 16.00-kor Pásztorjáték. 24.00-kor éjféli mise: Jézus Krisztus születésének ünnepe.
  • Ismét szeretnénk kérni karácsonyi ebéd felajánlást a rászorulók számára. Elsősorban olyan egyedül élőkről van szó, akik nem tudnak főzni maguknak. A kérés tehát: dec. 25-én 11.45-re elkészíteni és szállításra készen becsomagolni egy komplett ünnepi ebédet. Ezért házhoz megyünk. Aki tud ilyent vállalni, a templomban hátul elhelyezett ívre írja fel nevét, címét és telefonszámát és azt, hogy hány adagot vállal.
  • A pakisztáni gyerekek támogatására van lehetőség január végéig, a templomban kitett perselybe lehet dobni adományainkat.

KARÁCSONYKOR ÜNNEPI MISEREND

KEGYELMEKBEN ÁLDOTT ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK