E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2022. december 4. Advent 2. vasárnapja

HIRDETÉSEINK 2022. december 4. Advent 2. vasárnapja

• Advent: Kegyelmi, bűnbánati idő: Böjttel, imával, jócselekedetekkel készülünk Krisztus születésének ünnepére.
  • Adventi gyertyagyújtás lesz: Szombatonként 18.30-kor a templomban. Városi gyertyagyújtás lesz a templom előtti téren vasárnaponként 18.00-kor.
  • Roráté, hajnali misék lesznek 6.30-kor, utána egy kis kalács, tea, reggeli. Szívesen foganunk felajánlásokat, segítséget.
  • Vasárnapi miséken a perselygyűjtés a Kárpátaljai karitász javára. A templomi adományok mellett lehet átutalással is adakozni. A karitász számlaszáma a hátsó térdeplőnél megtalálható. Az átutaláskor írjuk a megjegyzésbe, hogy „Kárpátalja”.
  • Vasárnap a szentmise után Mikulásvárás. 17.00-kor dicsőítő szentségimádás, alatta gyónási lehetőség a templomban.
  • Hétfőn 17.30-kor elsőáldozók szüleinek megbeszélés a közösségi házban.
  • Csütörtökön dec. 8. Szeplőtelen fogantatás ünnepe. Szentmise lesz reggel és este 18.30-kor.
  • Szombaton 9.00-től elsőáldozók készülete a közösségi házban. 16.00-tól munkatársi vacsora a közösségi házban, kérünk visszajelzést a meghívott munkatársaktól.
  • Szombaton karitász vásár és egyben Bolhapiac. A karitász számára forgalomképes tárgyakat lehet adományozni, ezek értékesítéséből tudjuk a rászorulókat megajándékozni.