E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. január 16.

Hirdetéseink 2022. január 16.

• A 9.30-as szentmise után Malenkij Robot megemlékezés lesz a templom előtti téren az 1945-ben elhurcolt német nemzetiségű emberek emlékére.
  • Hétfőn este a szentmise után Bibliaóra a plébánián.
  • A jövő héten lesz az Ökumenikus imahét. A keresztények egységéért imádkozunk. Kedden 18.30-kor a református templomban
  • Kedden este nem lesz akkor szentmise.
  • Szerdán 18.30-kor a katolikus templomban lesz közös ima a református testvérekkel.
  • Csütörtökön a szentmise után Taizei imaóra
  • Pénteken 15.00-től Karitász továbbképzés, 17.30-től engesztelő rózsafüzér a templomban, este ifi hittanok
  • Szeretettel kérjük azokat, akik 2022-ben szeretnének házasságot kötni templomunkban, hogy január végéig jelezzék szándékukat a plébánián.
  • Közeleg a karitász csoport éves ígéret-tétele. Jó alkalom ez arra, hogy új tagokat is meghívjunk! Aki érdeklődik a karitász munka iránt, vagy szeretne karitász tag lenni, jelentkezzen valamelyik karitász tagnál, illetve a karitász vezetőnél! (06-30-9-257-438)