E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. június 5. Pünkösd

Hirdetéseink 2022. június 5. Pünkösd

• Vasárnap Pünkösd, a Szentlélek kiáradásának ünnepe, az egyház születésnapja. Délután 17.00-től dicsőitő szentségimádás a templomban.
  • A Teremtésvédelmi Kör szervezésében pünkösdi kenyérsütésre hívtuk a testvéreket. A 9.30-as mise után a friss cipókkal kínáljuk egymást a téren.
  • Pünkösdhétfőn a zarándoklat elmarad (kevés jelentkező). Szentmise 18.30-kor lesz.
  • Kedden délelőtt Baba-mama közösség
  • Csütörtökön 19.00-kor Bérmás hittan
  • Pénteken este ifjúsági hittan
  • Szombaton este 18.30-kor a napközis tábor segítőinek lesz megbeszélés a plébánián.
  • Jövő vasárnap este 18.00 órakor a dömösi tábor szülői értekezlete lesz.
  • Jövő hétfőn 17.30-kor a napközis tábor szülői értekezlete lesz.
  • A templom szentélyében nagyon kopottak a szőnyegek és a székek. 20 db új liturgikus térbe illő templomi széket, illetve új  szőnyeget fogunk vásárolni, amelynek költsége igen magas. A következő két vasárnap erre a célra  fogunk gyűjteni.  Szeretettel kérjük a testvérek támogatását.