E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. május 1. Húsvét 3. vasárnapja

Hirdetéseink 2022. május 1. Húsvét 3. vasárnapja

 • Vasárnap anyák napja, szeretettel köszöntjük az édesanyákat, nagymamákat. Szent József ünnepén az édesapákat is köszöntjük. Imádkozzunk az érettségizőkért! 17 órától dicsőítő szentségimádás lesz a templomban.
 • Május hónapban Lorettói litániát imádkozom az esti misék előtt 18.15-től.
 • Hétfőn 17.00-kor elsőáldozók szüleinek megbeszélés lesz a közösségi házban, este Bibliaóra.
 • Kedden délelőtt Baba-mama közösség
 • Csütörtökön szentóra 17.30-tól a templomban, este a szentmise után Akolitusoknak megbeszélés
 • Pénteken elsőpéntek, betegellátás, 17.30-tól engesztelő rózsafűzér, este ifi hittan
 • Szombaton közösségi plébániai zarándoklat. 9.30-kor találkozunk Törökmezőn a parkolóban. Onnan zarándokolunk a Pálosok emlékhelyére. Útközben öt megállót tartunk, ahol egy-egy zsoltárt imádkozunk. A Pálos romtemplomnál, szentmisét ünnepelünk, majd közös piknik ebéd, játék, beszélgetés. Utána indulunk vissza. Szeretettel várjuk a családokat, gyerekeket!
 • Szombat esti mise után 19.15-től kóruspróba lesz. Szeretettel várjuk a híveket, akik énekes szolgálatukkal díszíteni, szépíteni szeretnék a liturgiát.
 • Jövő szombaton kivételesen az esti szentmise a templomban 17.00-kor lesz.
 • Vasárnap 15.30-tól ministráns, hittanos foci, játék a plébánia udvaron.
 • A nyári hittantáborokra – a napközis és a dömösi ottalvósra – várjuk a hittanos gyerekek jelentkezését. Jelentkezni lehet online módon az e-mailen kiküldött linkeken illetve a templom végében kitett jelentkezési lapokon. Jelentkezési határidő: május 15. 
 • Jelentkezési link: Napközis tábor: https://forms.gle/oEqBstw5ShmBeBLN9  
 • Dömösi ottalvós tábor: https://forms.gle/whJCfiZaAxgsZEZE6