E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. május 15. Húsvét 5. vasárnapja

Hirdetéseink 2022. május 15. Húsvét 5. vasárnapja

• Vasárnap 27 gyermek elsőáldozása a 9.30-as szentmisében. Imában kísérjük őket. A szentmise után szeretetvendégség lesz nekik a közösségi házban. A híveket is hívjuk egy rövid agapéra a térre.
  • Május hónapban az esti szentmisék előtt a Lorettói litániát imádkozzuk.
  • Hétfőn a szentmise után Bibliaóra
  • Pénteken az Ifjúsági találkozó miatt este 19.00-kor kezdődik a szentmise!! Az engesztelő rózsafüzér imádság kivételesen 18 órakor kezdődik.
  • Szombaton Nagymarosi Ifjúsági találkozó. A főelőadást Süveges Gergő tartja. A szombat esti mise elmarad, 16.00-kor a találkozó miséjére szeretettel várjuk a Nagymarosi híveket.
  • Vasárnap délutánonként várjuk a ministráns, hittanos gyerekeket 1. osztálytól kezdve a plébániára focira és játékra 15.30-tól 17.30-ig.
  • A nyári hittantáborokra – a napközis és a dömösi ottalvósra – várjuk a hittanos gyerekek jelentkezését. Jelentkezni lehet online módon az e-mailen kiküldött linkeken illetve a templom végében kitett jelentkezési lapokon. Jelentkezési határidő: május 22.