E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. szeptember 11.

Hirdetéseink 2022. szeptember 11.

• Vasárnap 18.00-kor hitoktatói megbeszélés a plébánián.
  • Megindult az iskolában a hitoktatás. Szerveződnek a plébániai hittancsoportok, várjuk a gyerekek jelentkezését.
  • Hétfőn este 19.30-kor Sejt közösség összejövetele.
  • Kedden 18.30 Kálvária búcsú (Szent kereszt ünnepe)
  • Csütörtökön 15.30-tól plébániai hittan a 4. o. 16.30-tól 5-6-7. osztályosoknak. 19.00-től Egyháztanács gyűlés lesz.
  • Pénteken este Ifi hittanok
  • Szombaton zarándoklat Márianosztrára. Részletek a plakáton. 15.00-kor szentmise a kegytemplomban.
  • Vasárnap Szent kereszt felmagasztalása, templom búcsú. A 9.30-as szentmise után szeretetvendégség a plébánia udvaron. Hozzunk süteményt. Közösen építjük Isten Országát. Várjuk a leendő elsőáldozókat, egy rövid megbeszélés lesz velük. Délután 16.00-tól Bérmálkozóknak hittan.
  • A püspöki konferencia őszi ülésén egyhangúlag úgy döntött, hogy csatlakozik az Európai Püspöki Konferenciák Tanácsának (CCEE) kezdeményezéséhez. A testület szeptember 14-ére közös európai imanapra hív a békéért. Ezért szeptember 14-én, szerdán, Szent Kereszt felmagasztalásának ünnepén a templomban csendes szentségimádás keretében imádkozzunk a békéért Európában.