E Hirdetések E Hirdetéseink 2022. szeptember 18. Évközi 25. vasárnap

Hirdetéseink 2022. szeptember 18. Évközi 25. vasárnap

• Szombaton zarándoklaton voltunk Márianosztrán.
  • Vasárnap Szent kereszt felmagasztalás, templom búcsú. A 9.30-as szentmise után szeretetvendégség a plébánia udvaron. Közösen építjük Isten Országát. Hívjuk a leendő elsőáldozókat, egy rövid megbeszélés lesz velük. Ma délután 16.00-tól Bérmálkozóknak hittan.
  • Megindult az iskolában a hitoktatás. Szerveződnek a plébániai hittancsoportok, várjuk a gyerekek jelentkezését.
  • Hétfőn este mise után Biblia óra.
  • Csütörtökön 15.30-tól plébániai hittan a 4.o., 16.30-tól 5-6-7 osztályosoknak.
  • Pénteken este Ifi hittan
  • Szombaton kezdődik a Teremtésvédelmi hét, melyet a Teremtésvédelmi kör szervez. 14.00-től szemétszedés a városban, a végén szeretetvendégség. 25-én vasárnap 16.00-tól Teremtésvédelmi keresztút a Kálvárián. Részletek a plakáton.
  • Szept 28-án szerdán 18.00-tól Pécsi Rita előadása a fegyelmezésről a közösségi házban
  • Okt. 1. Nagymarosi ifjúsági találkozó