E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2023. AUGUSZTUS 27. ÉVKÖZI 21. VASÁRNAP

HIRDETÉSEINK 2023. AUGUSZTUS 27. ÉVKÖZI 21. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 21. VASÁRNAP – 2023. AUGUSZTUS 27.

• Vasárnap 15.00-től Nyárbúcsúztató lesz a plébániakertben. Részletek a plakáton. Közös ima, játék, beszélgetés, nyári tábori képek, beszámolók, grilles szeretetvendégség. Mindenkit szeretettel várunk.
  • Szerdán, aug. 30-án kerékpározást tervezünk a hittanosoknak Helembára. Hívjuk a felnőtt kísérőket is. 9-kor indulunk a templomtól. Érkezés délután 3 óra körül.
  • Pénteken, szeptember első pénteke, betegellátás, az esti mise előtt 17.30-tól engesztelő rózsafüzér, szentségimádás, gyónási lehetőség.
  • Jövő vasárnap 9.30-kor Veni sancte, tanévnyitó szentmise. Iskolatáskák, tanszerek megáldása! 17 órától dicsőítő szentségimádás lesz a templomban.
  • „Három hét múlva, szeptember 16-án, szombaton tartjuk egyházközségünk zarándoklatát Márianosztrára. Idei évi zarándoklatunk imaszándéka: a béke. 4 héten keresztül előre készülhetünk, minden vasárnap egy-egy új zarándoklat szándékot teszünk közzé, amelyért hét közben imádkozhatunk.  A szentmise végén a témához kapcsolódó imát kiosztjuk a testvéreknek. A második hét témája: a családi lelki béke.”