E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2023. Január 1. Újév

HIRDETÉSEINK 2023. Január 1. Újév

• Újév, Béke világnapja, Mária Istenanyaságának ünnepe van.
  • Hétfőtől folytatódik a szentségimádás a templomban. Hétfőn este 19.00-kor Újévi koncert a közösségi házban.
  • Pénteken jan. 6. Vízkereszt ünnepe. Január elsőpénteke. Betegellátás. 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban. Délután ministráns csocsó bajnokság.
  • Szombaton 15.00-től hittanos utószilveszter a közösségi házban, várjuk az általános iskolás hittanosokat. További tudnivalókat küldünk még.
  • Aki házszentelést szeretne kérni, jelezze a sekrestyében vagy a plébánián.
  • Gyermek mise kalauz – Élő kenyér címmel – a januári lapszám kapható a sekrestyében, 500 Ft.
  • Akik ebben az évben szeretnének házasságot kötni templomunkban, január végéig jelezzék szándékukat a plébánián.
  • Az Egyház 5. parancsa: Egyházadat anyagilag is támogasd. Köszönjük a persely adományokat, egyben kérjük, hogy az egyházi hozzájárulást minden katolikus család jövedelmétől függően az egyházi adószedőknél, a plébánián, vagy átutalással rendezze!
  • Jövő vasárnap Urunk megkeresztelkedésének az ünnepe

BÍZZUK ÚJRA ÉLETÜNKET KRISZTUSRA!