E Hirdetések E Hirdetéseink 2023. május 14. Húsvét 6. vasárnapja

Hirdetéseink 2023. május 14. Húsvét 6. vasárnapja

• Vasárnap a 9.30-as szentmisében 20 gyermek elsőáldozása. Imával, jó példával kísérjük őket.
  • Május hónapban a szentmisék előtt a Lorettói litániát imádkozzuk
  • Kedden délelőtt baba-mama közösség
  • Szerdán 16.00-kor katekumen hittan
  • Csütörtökön 17.00-kor Hitoktatói megbeszélés
  • Pénteken este 19.00-kor lesz szentmise
  • Szombaton Nagymarosi ifjúsági találkozó. Szeretettel várjuk a helybelieket is. A szentmise 16.00-kor lesz a plébánia kertben!
  • Május 21-én vasárnap délután „Családközösségek zarándoklata” a Pálos romokhoz. (Szeretettel várunk minden házaspárt, aki közösséghez tartozik, vagy szeretne tartozni)
  • Május 27-én szombaton 9-től kirándulás a Gyadai rétre, 17 órától Lélekvárás, szentmise és szeretetvendégség lesz Zebegényben az újvölgyi kápolnánál.
  • Május 28-án pükösdvasárnap, felnőtt elsőáldozás 9.30-kor, 16 órakor Beer Miklós püspök atya könyvbemutatója a plébánia udvaron, 18.30-kor hálaadó szentmise Sillye Jenőékkel.
  • Május 29-én, pünkösdhétfőn egyházközségi nap 9.30-kor szentmise, 10.20-kor Dunakanyar Vonósnégyes előadása a templomban, délben közös bográcsos ebéd a plébánián, majd gyerek- és felnőttprogramok lesznek egészen délutánig. Szeretettel várjuk a testvéreket, süteményt, innivalót hozzanak.
  • Családtábor lesz augusztus 16-20-ig, Pálkövén, a Balaton partján. Még most lehet jelentkezni. Az érdeklődő családok keressék Tibor atyát, vagy Maurer Krisztit.
  • Hittanos táborokba várjuk a gyerekek jelentkezését. Napközis tábor: jún. 19-22., Ottalvós tábor: jún. 26-30.