E Hirdetések E Hirdetéseink 2023. március 12. Nagyböjt 3. vasárnapja

Hirdetéseink 2023. március 12. Nagyböjt 3. vasárnapja

• Nagyböjt kegyelmi idő. Böjttel, imával, lelkigyakorlattal készülünk húsvétra.
  • Vasárnap a 9.30-as szentmise keretében elsőáldozók bemutatása. Imában kísérjük őket. Egy-egy elsőáldozóért imádkozzunk, neveket hátul húzhatunk.
  • A vasárnapi szentmisék perselyadományait a plébánia rezsi kiadásaira fordítjuk.
  • Országos nagyböjti tartós élelmiszergyűjtés lesz márc. 12-19-ig. Adományokat a szentmisék után fogadunk. Vasárnapokon a karitász KUCKÓ-ban, hétköznapokon a sekrestyében lehet az adományokat leadni.
  • Hétfőn este a szentmise után Bibliaóra
  • Szerdán március 15. nemzeti ünnepünk. Imádkozzunk hazánkért!
  • Csütörtökön a szentmise után: Nagyböjti Lelkigyakorlat: Boldog vagy, mert hittél.
  • Pénteken este szentmise a templomban. Utána keresztúti ájtatosság.
  • Szombaton 9.00-től elsőáldozók felkészítése!
  • Jövő vasárnap a 9.30-as szentmise után szeretetvendégség. Köszöntjük a név- és születésnaposokat. Egy kis süteményt hozhatunk. Mindenkit szeretettel várunk.
  • 15 órától teremtésvédelmi keresztút lesz a Kálvárián.
  • Márc. 25-én, szombaton Kálvária takarítás. Kérjük a testvérek segítségét.
  • Márc. 25-én hittanos kirándulás lesz a Nógrádi várhoz.