E Hirdetések E Hirdetéseink 2023. március 5. Nagyböjt 2. vasárnap

Hirdetéseink 2023. március 5. Nagyböjt 2. vasárnap

  • Nagyböjt kegyelmi idő. Böjttel, imával, lelkigyakorlattal készülünk húsvétra.
  • Vasárnap 16.00-kor jegyesoktatás, 17.00-től Dicsőítő szentségimádás.  
  • Csütörtökön 17.00-től katekumen felnőtt hittan.
  • Csütörtökön a szentmise után: Nagyböjti Lelkigyakorlat: Boldog vagy mert hittél. A Lelkigyakorlatos könyv megvásárolható.
  • Pénteken este szentmise a templomban. Utána keresztúti ájtatosság.
  • „A rendkívüli mértékben megugrott energia árak Plébániánk téli rezsi kiadásait drasztikus mértékben megnövelték. A templom fűtése a józan takarékoskodás jegyében ezen a télen elmaradt, de a Közösségi házat a hittanos csoportok foglalkozásai miatt, a plébániát pedig a bentlakás és az ügyfélfogadás miatt fűteni kell. A megsokszorozódott közmű kiadások részbeni fedezetére a jövő vasárnap a szentmisék keretében gyűjtést szervezünk, a persely adományokat erre a célra fordítjuk.”
  • Jövő vasárnap a 9.30-as szentmise keretében elsőáldozók bemutatása.