E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2023. november 12. ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP

HIRDETÉSEINK 2023. november 12. ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 32. VASÁRNAP – 2023. NOVEMBER 12.

  • Vasárnap 16.30-tól Ima-katekézis lesz a közösségi házban. A Váci Egyházmegye 1000 éves jubileumára készülve 3 éves előkészület indult. Az első alkalom október 8-án volt. Ennek folytatása lesz a mostani alkalom.– „Szeretnéd megerősíteni kapcsolatod Istennel? Vagy csak leporolni és újra megtérni? Szívesen meghallgatnád, mások hogyan élik ezt meg?” Minden testvért szeretettel várunk. Süteményt szívesen fogadunk, amivel megkínáljuk egymást.
  • Hétfőn 15.00-től Trieb Gabi sekrestyés temetése lesz. 19.00-kor az esti szentmise után Bibliaóra.
  • Szerdán 18.00-kor Szentségimádók „csütörtöki” szolgálóinak találkozója. Szeretnénk találkozni azokkal, akik a mindennapos szentségimádást végzik. Szeretnénk megosztani tapasztalatainkat. Egymás hite által erősödünk. Várunk új jelentkezőket, akik heti egy órát tudnak vállalni a templomban!
  • Pénteken 19.00-kor a bérmálkozásra készülőknek hittan. 18.30-tól várjuk őket ifjúsági szentmisére.
  • Nov. 19. vasárnap Szent Erzsébet ünnepe. Karitász javára lesz gyűjtés. A 9.30-as szentmise után szeretetvendégség. (Süteményt hozhatunk!)