E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2023. NOVEMBER 19. ÉVKÖZI 33. Vasárnap

HIRDETÉSEINK 2023. NOVEMBER 19. ÉVKÖZI 33. Vasárnap

ÉVKÖZI 33. VASÁRNAP – 2023. NOVEMBER 19.

  • Vasárnap Szent Erzsébet ünnepe. Karitász javára gyűjtés. Köszönjük a helyi karitász munkáját, szolgálatát. A 9.30-as szentmise után szeretetvendégség, 16.00-kor közös ima a Szent Erzsébet szobornál.
  • Hétfőn 16.00-tól hitoktatói megbeszélés.
  • Hétfőn 17.00-kor Szentségimádók „keddi” szolgálóinak találkozója. Szeretnénk találkozni azokkal, akik a mindennapos szentségimádást végzik. Szeretnénk megosztani tapasztalatainkat.
  • Hétfőn 19.30-kor Sejt közösség. Szívesen várják akik hitükben szeretnének elmélyülni.
  • Pénteken 19.00-kor ifi hittan.
  • Jövő vasárnap a 9.30-as szentmise után elsőáldozók felkészítése a Közösségi házban.
  • Az adventi karitász vásár céljára gyűjtünk forgalomképes tárgyakat. Ajándék és dísztárgy, de bármilyen jó állapotú használati tárgy jöhet. Mivel az első vásározási lehetőség dec. 3-án lesz, kérjük a tárgyakat mielőbb átadni. A szentmisék után a sekrestyében lehet ezeket elhelyezni vagy karitász tagoknak odaadni. Advent második vasárnapján – szokás szerint – a kárpátaljai karitász számára lesz gyűjtés.