E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2023. november 5. – ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP

HIRDETÉSEINK 2023. november 5. – ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 31. VASÁRNAP – 2023. NOVEMBER 5.

  • Vasárnap 17.00-től Dicsőítő szentségimádás a templomban.
  • Hétfőn 18.00 órától ima a békéért. 19.30-tól Sejt közösségi összejövetel
  • Szerdán 17.00-kor Szentségimádók „szerdai” szolgálóinak találkozója. Szeretnénk találkozni azokkal, akik a mindennapos szentségimádást végzik. Szeretnénk megosztani tapasztalatainkat. Egymás hite által erősödünk. Várunk új jelentkezőket, akik heti egy órát tudnak vállalni a templomban!
  • Szerdán 18.00-kor Katekumen hittan. Azoknak, aki felnőttként szeretne keresztelésre, elsőáldozásra, bérmálkozásra felkészülni, vagy csak szeretné hitét jobban megismerni. Szeretettel várjuk az érdeklődőket.
  • Pénteken 19.00-től Ifi hittanok
  • November 12-én vasárnap 16.30-tól Ima-katekézis lesz a közösségi házban. A Váci Egyházmegye 1000 éves jubileumára készülve 3 éves előkészület indult. Az első alkalom október 8-án volt. Ennek folytatása lesz a mostani alkalom.– „Szeretnéd megerősíteni kapcsolatod Istennel? Vagy csak leporolni és újra megtérni? Szívesen meghallgatnád, mások hogyan élik ezt meg?” Minden testvért szeretettel várunk.