E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2023. OKTÓBER 15. ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

HIRDETÉSEINK 2023. OKTÓBER 15. ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 28. VASÁRNAP – 2023. OKTÓBER 15.

• Vasárnap a 9.30-as szentmise után szeretetvendégség!
  • Október hónapban minden este 18.00 órától – a szentmisék előtt – rózsafüzért imádkozunk a templomban
  • Hétfőn este a szentmise után Bibliaóra
  • Szerdán 17.00-kor Szentségimádók „pénteki” szolgálóinak találkozója. A következő hetekben szeretnénk találkozni azokkal, akik a mindennapos szentségimádást végzik. Szeretnénk megosztani tapasztalatainkat. Egymás hite által erősödünk. Várunk új jelentkezőket, akik heti egy órát tudnak vállalni a templomban!
  • Szerdán 18.00-kor Katekumen hittan. Azoknak aki felnőttként szeretne keresztelésre, elsőáldozásra, bérmálkozásra felkészülni, vagy csak szeretné hitét jobban megismerni.  Szeretettel várjuk az érdeklődőket.
  • Pénteken 19.00-től Ifjúsági hittan
  • Szombaton 9.00-től elsőáldozók közös felkészülése a közösségi házban.
  • Családtáborba hívjuk plébániaközösségünk családjait. A tábor időpontja 2024. augusztus 1-5., helyszíne: Balatonfüred. Az érdeklődők mihamarabb keressék Maurer Krisztit.
  • Okt. 25-én szerdán, karitász vonatos kirándulás lesz Budapestre. Délelőtt lelki program a gellérthegyi Sziklakápolnában. Délután a Budai Várban a Szent István termet tekintjük meg. Indulás a 8.11-es vonattal. Kérjük a részvételi szándékot jelezni a karitász tagoknál, mert a múzeumi belépőt előzetesen kell megvenni.
  • Bérmálkozásra felkészítő hittan indul fiatalok számára okt. 27-én pénteken 19.00-kor a közösségi házban.