E Hirdetések E Hirdetéseink 2023. október 22. Évközi 29. vasárnap

Hirdetéseink 2023. október 22. Évközi 29. vasárnap

ÉVKÖZI 29. VASÁRNAP – 2023. OKTÓBER 22.

• Október hónapban minden este 18.00 órától – a szentmisék előtt – rózsafüzért imádkozunk a templomban
  • Hétfőn október 23-án Nemzeti ünnep. Városi megemlékezés 17.00-kor szentmise 18.30-kor
  • Szerdán a Karitász kirándulást szervez Budapestre. Délelőtt lelki program a gellérthegyi Sziklakápolnában, délután a Budai Várban a Szent István termet látogatjuk meg. Indulás a 8.11-es vonattal. Jelentkezés Kanyó Áginál, Hortoványi Emőkénél, vagy a templomban kihelyezett papíron.
  • Szerdán 18.00-kor Pécsi Rita neveléskutató előadása a közösségi házban. Téma: Kamaszok II.
  • Pénteken 19.00-től bérmálkozós hittan. Kérjük, hogy már a szentmisébe is kapcsolódjanak be a jelentkezők. A szentmise végén a bérmálkozók szüleinek rövid megbeszélés. A bérmálkozási felkészülésre a 9.-10.-11. osztályosokat hívjuk. Jelentkezés a templom hátuljában kitett jelentkezési lapon, a csatolt jelentkezési lapon vagy Tibor atyánál.
  • Szombaton 9.00-től hittanos kirándulás Zebegénybe a sárga kereszt úton. Visszaérkezés 14.00-körül vonattal. Jelentkezés az alábbi linken:
  • Családtáborba hívjuk plébániaközösségünk családjait. A tábor időpontja 2024. augusztus 1-5-ig, helyszíne: Balatonfüred. Az érdeklődők mihamarabb keressék Maurer Krisztit.