E Hirdetések E Hirdetéseink 2023. szeptember 3. ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP

Hirdetéseink 2023. szeptember 3. ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 22. VASÁRNAP – 2023. SZEPTEMBER 3.

• Vasárnap 9.30-kor Veni Sancte, tanévnyitó szentmise. Iskolatáskák, tanszerek megáldása! 17.00-től Dicsőítő szentségimádás a templomban
  • Hétfőn 18.00: Ima a békéért, 19.00-től egyháztanács gyűlés a közösségi házban.
  • Kezdődik az iskolai hitoktatás. Kérjük a Szentlélek segítségét az új tanévhez! A plébánia hittanok egy hét múlva kezdődnek.
  • Két hét múlva, szeptember 16-án, szombaton tartjuk egyházközségünk zarándoklatát Márianosztrára. Idei évi zarándoklatunk imaszándéka: a béke. Előre készülhetünk, minden vasárnap egy-egy új zarándoklat szándékot teszünk közzé, amelyért hét közben imádkozhatunk.  A szentmise végén a témához kapcsolódó imát kiosztjuk a testvéreknek. A harmadik hét témája: városunk, egyházunk  békéje.”
  • Az új tanévben is csatlakozik a 3 pakisztáni kisdiák a nagymarosiakhoz. Az iskolánk és a plébániánk közös adakozásából maradhattak meg az iskolapadban ők is: Alina, John Paul és Sharoon. Az oltárterítő a távolkeleti anyák köszönetét fejezi ki.