E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. ÁPRILIS 21. HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA

HIRDETÉSEINK 2024. ÁPRILIS 21. HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA

HÚSVÉT 4. VASÁRNAPJA – 2024. ÁPRILIS 21.

  • Vasárnap Jó pásztor vasárnapján papi és szerzetesi hivatásokért imádkozunk. 15.00-től  „Föld napja”- rendezvény a Teremtésvédelmi kör szervezésében.
  • Hétfőn este a 18.30-as szentmisében hálát adunk 700 éves városunkért.  A szentmise után egyháztanács gyűlés.
  • Kedden 9.30-tól Baba-mama közösség
  • Szerdán 18.00-kor Pécsi Rita neveléskutató előadása a közösségi házban. Téma: Önbizalom, önértékelés
  • Csütörtökön 18.30-kor szentmise a Rókus kápolnánál. Búzaszentelés.
  • Pénteken este ifi hittan
  • Április 27. szombaton délután Egyházközségi férfinap. A keresztény közösségben való értékes együttlét megélésének lehetőségét kínáljuk ezen a délutánon, a férfiak, férjek jellemző élethelyzeteit taglaló előadásokkal, tanúságtételekkel, beszélgetésekkel. Részletek a kiosztásra kerülő szórólapokon és plakáton.
  • Április 28-án vasárnap 16.00-tól Ima katekézis. Készülünk az Egyházmegye 1000 éves jubileumára. Lesz tanítás, tanúságtétel, kiscsoportos beszélgetés, szeretetvendégség. Mindenkit szeretettel várunk!
  • Május 1-jén zarándoklatra hívjuk a testvéreket, családokat, gyerekeket, felnőtteket. 8.47-es vonattal megyünk Szobra, onnan Márianosztrára gyalogolunk, útközben Szent József elmélkedések lesznek. 12-kor szentmise a kálvárián. Utána grilles piknik ebéd kolbásszal, salátával, süteménnyel. Kötetlen együttlét, beszélgetés. Előzetes jelentkezést kérünk, papíron vagy online módon. Autóval is lehet csatlakozni. Hívjuk a testvéreket. 
  • Nyári táborokba való jelentkezés megkezdődött. A kihelyezett papírokon, vagy online is lehet jelentkezni. Dömösi hittanos tábor: jún. 24-28. Napközis tábor: júl.1-5.