E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. ÁPRILIS 7. HÚSVÉT 2. VASÁRNAPJA

HIRDETÉSEINK 2024. ÁPRILIS 7. HÚSVÉT 2. VASÁRNAPJA

HÚSVÉT 2. VASÁRNAPJA 2024. ÁPRILIS 7.

  • Az Isteni Irgalmasság vasárnapja van. 15.00-kor imaóra a templomban. Szerte a világon milliók készültek kilenceddel az irgalmasság ünnepére. A kilenced nagypénteken kezdődött. Ez a nap – húsvét ünnepével együtt – Isten irgalmas szeretetének csúcspontja. Amikor II. János Pál pápa Krakkóban felszentelte az Irgalmasság bazilikáját, beszédében ismételte ezt a fohászt: „Jézusom, bízom benned!” Tegyük ezt mi is mindannyian.
  • Hétfőn este a szentmise után Sejt közösség
  • Kedden 9.30-tól Baba-mama közösség
  • Pénteken este a szentmise után Bérmálkozós hittan
  • Szombaton 9.00-től és 14.00-től Elsőáldozók felkészítése a közösségi házban. (Egyik szülő jelenléte szükséges)
  • Jövő vasárnap 16.00-tól Jegyesoktatás a plébánián