E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. augusztus 25. Évközi 21. vasárnap

HIRDETÉSEINK 2024. augusztus 25. Évközi 21. vasárnap

ÉVKÖZI 21. VASÁRNAP AUGUSZTUS 25.

• Köszönjük a Karitász nevében a sok segítséget amellyel a Kárpátaljai gyerekek nyaralását támogatták.
  • Aug. 21-28. Szent Janka kiállítás. „Meg nem született gyermek” szobra és Szent Janka kiállítás – a Váci Egyházmegye családpasztorációs irodájának szervezésében.
  • 25-én, vasárnap 19.15-től  filmvetítés a közösségi házban: A Váratlan élet, című alkotást tekinthetjük majd meg.
  • 26-án, hétfőn 19.00-től a Dicsőítő szentségimádáson az édesanyákért, és a leendő édesanyákért imádkozunk.
  • 27-én, kedden 17.30-tól a Szent Mónika közösség és az anyakörök vezetik a szentségimádást
  • Aug. 28-án, szerdán 18 órakor egyháztanács gyűlés a plébánián.
  • Aug. 31-én, szombaton 15.00-től „nyárbúcsúztató” szeretetvendégség a plébániakertben. Plébániaközösségünk minden tagját szeretettel várjuk. Előzetes jelentkezéseket várjuk a kiküldött linken. 14.30-tól az idén elsőáldozott gyermekek szüleinek lesz megbeszélés.
  • Három hét múlva, szeptember 14-én, szombaton tartjuk egyházközségünk zarándoklatát Márianosztrára. Idei évi zarándoklatunk imaszándéka: a párkapcsolatok. 4 héten keresztül előre készülhetünk, minden vasárnap egy-egy új zarándoklat szándékot teszünk közzé, amelyért hét közben imádkozhatunk. A szentmise végén a témához kapcsolódó imát kiosztjuk a testvéreknek.
  • A második hét témája: fiatal házasok, kisgyermekes szülők