E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. JANUÁR 21. ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

HIRDETÉSEINK 2024. JANUÁR 21. ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 3. VASÁRNAP 2024. JANUÁR 21.

• Vasárnap a 9.30-as szentmise keretében Karitász tagjainak fogadalomtétele lesz. Szentmise után szeretetvendégség
  • A hétköznapi szentmisék az altemplomban lesznek. A szentségimádás a sekrestyében lesz! Tehát aki szeretne az Oltáriszentség előtt imádkozni az a sekrestyében fűtött körülmények között teheti.
  • Hétfőn este a szentmise után Bibliaóra.
  • Szerdán 18.00-kor katekumen hittan. (felnőttek, akik  bérmálásra, elsőáldozásra, keresztségre készülnek)
  • Pénteken 19.00-kor ifjúsági hittan.
  • Jövő vasárnap16.00-kor jegyesoktatás a plébánián. Hívjuk azokat a fiatalokat, akik ebben az évben szeretnének házasságot kötni templomunkban.
  • Szeretettel hívjuk a Házasság Hete programjaira a házaspárokat. A közösségi programok február 5-10. között lesznek, de a páros kirándulásra már most biztatunk mindenkit. Részletek a plakáton és a padok mögött kihelyezett feladatlapokon.
  • Örömmel hirdetjük, hogy 7 éves lett a nagymarosi hétköznapi folyamatos szentségimádás. Február 11-én vasárnap délután fél 4-től várjuk egyházközségünk minden tagját egy közös lelki töltekezésre, és hálaadó ünneplésre! Meghívott vendégünk Fábry Kornél püspök atya lesz, aki tanít, buzdít és az esti szentmisén is velünk ünnepel. Kérjük, írjátok be a naptárjaitokba, hogy együtt tudjunk hálát adni a Jóistennek, aki az elmúlt 7 évvel megajándékozta közösségünket! A program részleteit a kihelyezett plakátokon találjátok.