E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. JANUÁR 28. ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP

HIRDETÉSEINK 2024. JANUÁR 28. ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP

ÉVKÖZI 4. VASÁRNAP – 2024. JANUÁR 28.

• Vasárnap 16.00-kor jegyesoktatás a plébánián. Hívjuk azokat a fiatalokat, akik ebben az évben szeretnének házasságot kötni templomunkban.
  • Hétfőn 19.30: Sejt közösség
  • Kedd 9.30-tól Baba-mama közösség
  • Pénteken Gyertyaszentelő Boldogasszony ünnepe, elsőpéntek: betegellátás, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban
  • Jövő vasárnap délelőtt 9 órakor lesz szentmise, este 18.30-kor. A szentmisék után Balázsáldás
  • Szeretettel hívjuk a Házasság Hete programjaira a házaspárokat. A közösségi programok február 5-10. között lesznek, de a páros kirándulásra már most biztatunk mindenkit. Részletek a plakáton és a padok mögött kihelyezett feladatlapokon.
  • Örömmel hirdetjük, hogy 7 éves lett a nagymarosi hétköznapi folyamatos szentségimádás. Február 11-én vasárnap délután fél 4-től várjuk egyházközségünk minden tagját egy közös lelki töltekezésre, és hálaadó ünneplésre! Meghívott vendégünk Fábry Kornél püspök atya lesz, aki tanít, buzdít és az esti szentmisén is velünk ünnepel. Kérjük, írjátok be a naptárjaitokba, hogy együtt tudjunk hálát adni a Jóistennek, aki az elmúlt 7 évvel megajándékozta közösségünket! A program részleteit a kihelyezett plakátokon találjátok.