E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. január 7. Urunk megkeresztelkedése

HIRDETÉSEINK 2024. január 7. Urunk megkeresztelkedése

URUNK MEGKERESZTELKEDÉSE 2024. JANUÁR 7.

• Vasárnap a keresztségi fogadalmunkat megújítjuk, Jézus megkeresztelkedésének ünnepén.
  • A közösségi házat a következő három hónapban csak alkalmanként tudjuk használni. A hitoktatás az iskolában lesz, ill. a plébániai hittanok egy része a káplán szobában.
  • Hétfőtől a hétköznapi szentmisék az altemplomban lesznek. Ugyancsak hétfőtől a szentségimádás a sekrestyében lesz! Tehát aki szeretne az Oltáriszentség előtt imádkozni az a sekrestyében fűtött körülmények között teheti.
  • Hétfőn a szentmise után Bibliaóra. János evangéliumát olvassuk.
  • Pénteken este 19.00-től Bérmálkozós hittan a közösségi házban.
  • Szombaton kirándulás a Kékestetőre.
  • Január 14-én vasárnap 10.30-tól elsőáldozók felkészítése a közösségi házban.
  • 16.00-tól Dicsőítő szentségimádás a templomban.
  • 16.30-tól Ima-katekézis lesz a közösségi házban. A Váci Egyházmegye 1000 éves jubileumára készülve 3 éves előkészület indult. Az októberi és novemberi után ez lesz a 3. alkalom plébániánkon. A katekézis témája: Istenismeret, Szentháromságos szeretet. Minden testvért szeretettel várunk. Program: Éneklés, ráhangolódás a templomban, előadás, tanúságtétel, kiscsoportos beszélgetés. A szeretetvendégséghez kérünk süteményt, innivalót, hogy egymást meg tudjuk kínálni.