E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. MÁJUS 19. PÜNKÖSD

HIRDETÉSEINK 2024. MÁJUS 19. PÜNKÖSD

PÜNKÖSD 2024. MÁJUS 19.

 • Szombaton este Zebegény Újvölgyben Lélekváró imádság, szentmise volt.
 • Pünkösd vasárnap – A Szentlélek kiáradásának ünnepe. A 9.30-as szentmise végén kovászos kenyér-megáldás, szeretetvendégség. 
 • Pünkösdhétfőn egyházközségünk a cserkészeinkkel együtt szervezi az egyházközségi napot  9.30 Ünnepi szentmise, 10.30 Pünkösdölés, játékok, közösségek bemutatkozója a plébániakertben, 12.30 Közös ebéd, amihez kérjük, hogy a poharat, mélytányért, evőeszközt hozzon mindenki magának, illetve sütit, üdítőt amivel megkínálhatjuk egymást, 14.00-16.00 beszélgetés, kézműveskedés, ügyességi játékok a plébánia kertben,15.00 Dunakanyar vonósnégyes koncertje a templomban,16.00 Táncház
 • Pünkösdhétfőn este nem lesz szentmise, és az egésznapos szentségimádás is elmarad
 • Május hónapban a szentmisék előtt Lorettói litániát imádkozunk
 • Kedden 9.30-tól Baba-mama közösség
 • Szerdán 18.00-tól a közösségi házban Pécsi Rita neveléskutató előadása: Téma: Rejtett tartalékaink.
 • Pénteken este szentmise 19.00-kor 
 • Szombaton NAGYMAROSI IFJÚSÁGI TALÁLKOZÓ. Szentmise délután 16.00-kor
 • Jövő vasárnap a 9.30-as szentmisében felnőtt keresztelés, elsőáldozás.
 • Jövő vasárnap 16.00 órától Ima-Katekézis lesz. Az Egyházmegye 1000 éves jubileumára készülve. Előadó: Fejérdy Áron Kismarosi plébános. Mindenkit szeretettel várunk.  (Csoportbeszélgetés, tanítás, tanúságtétel, szeretetvendégség)