E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. március 10. NAGYBÖJT 4. vasárnapja

HIRDETÉSEINK 2024. március 10. NAGYBÖJT 4. vasárnapja

NAGYBÖJT 4. VASÁRNAPJA 2024. MÁRCIUS 10.

• Nagyböjt kegyelmi idő. Szent 40 nap. Böjttel, imával, alamizsnával készülünk húsvétra. Vasárnap  a 9.30-as szentmisében: elsőáldozók bemutatása. 15.00-kor Teremtésvédelmi keresztút a Kálvárián!!
  • Hétfőn este a szentmise után Sejt közösség.
  • Kedden 9.30-tól a plébánián Baba-mama közösség.
  • Betegek lelki napja lesz március 13-án, szerdán, Zebegényben 9-16 óráig. Indulás a 8.48-as vonattal. A program ingyenes, de előzetes jelentkezés szükséges, melyet a karitász tagoknál lehet megtenni.
  • Szerdán 18.00-tól Katekumen hittan.
  • Csütörtökön 19.00-kor a szentmise után Nagyböjti lelkigyakorlat az Altemplomban. Téma: Mégis öröm
  • Pénteken Nemzeti ünnepünk! A szentmise után keresztúti imádság a templomban.
  • Márc. 16-án szombaton 9.00-től 12.00-ig Kálvária takarítás. Szükséges eszközöket vigyünk otthonról (metszőolló, gereblye…)
  • Márc. 17-én vasárnap 15.00-től: Csillagösvényen. Vendégünk Böjte Csaba ferences. A tanítás után szeretetvendégségre hívjuk Csaba testvért és a testvéreket, erre kérünk süteményt, innivalót.
  • Márc. 23-án szombaton 8.30-tól a templom és környéke nagytakarítás. Szeretettel várunk mindenkit!!
  • Tartós élelmiszert még tudunk fogadni. A szentmisék után a sekrestyében lehet leadni.