E Hirdetések E HIRDETÉSEINK 2024. MÁRCIUS 17. NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA

HIRDETÉSEINK 2024. MÁRCIUS 17. NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA

NAGYBÖJT 5. VASÁRNAPJA 2024. MÁRCIUS 17.

• Nagyböjt kegyelmi idő. Szent 40 nap. Böjttel, imával, alamizsnával készülünk húsvétra. Vasárnap 15.00-től: Csillagösvényen. Vendégünk Böjte Csaba ferences atya. 15.00-től a Csillagösvényen c. film részletével kezdődik a találkozó. Gyűjtést rendezünk a Dévai Szent Ferenc Alapítvány támogatására. Az előadás után beszélgetés, szeretetvendégség, könyvek dedikálása.
  • Hétfőn este a szentmise után Bibliaóra a plébánián.
  • Kedden 9.30-tól a plébánián Baba-mama közösség.
  • Csütörtökön 19.00-kor a szentmise után Nagyböjti lelkigyakorlat az Altemplomban.
  • Pénteken a szentmise után keresztúti imádság a templomban, ifi hittan.
  • Szombaton 9.00-től templom, templomkert, plébánia udvar nagytakarítás. Hozzunk szerszámokat.
  • Jövő vasárnap 9.00-kor szentmise. Barkaszentelés, virágvasárnapi körmenet, passió. Hozzunk barkát, virágos ágakat, várjuk a gyerekeket is.
  • Jövő vasárnap 16.00-tól Bűnbánati liturgia, szentgyónási lehetőség, rózsafűzér imádság. Végezzük el húsvéti szentgyónásunkat!