E Hirdetések E Hirdetések 2021. november 21.

Hirdetések 2021. november 21.

• Krisztus király vasárnapján a ministránsok, akolitusok, áldoztatók megújítják fogadalmukat. Köszönjük a szolgálatukat! A 9.30-as szentmise után szeretetvendégség a közösségi házban.
  • Előreláthatólag a jövő héten elkészül a felújított orgona. Napközben helyszíni munkát végeznek az orgonaépítők. Ezért a szentségimádás ideje minden nap csak délután 4-től este 9-óráig lehetséges.
  • Kedden délelőtt Baba-mama közösség a plébánián.
  • Csütörtökön a szentmise után Szentségimádás iskolája a templomban.
  • Pénteken a szentmise után a közösségi házban ifihittan, a plébánián kisifi hittan.
  • Szombaton 10 órától adventi koszorúkötés a közösségi házban. Szeretettel várjuk a hittanos gyerekeket és családjaikat, hogy együtt készítsük el az adventi koszorúkat. Aki tud, hozzon magával: örökzöld ágakat, metszőollót, ragasztópisztolyt, tavalyi koszorúalapot. Liturgikus színben gyertyát, kaszorúalapot, drótot, tobozokat, szalagot tudunk biztosítani, melyhez 500 Ft hozzájárulást szeretnénk kérni.
  • Szombaton 18.30-kor Az első adventi gyertya gyújtása a templomban.
  • Szombaton 18.00-tól bérmálkozásra készülőknek hittan a plébánián.
  • Jövő vasárnap advent első vasárnapja. Városi gyertyagyújtás 18.00-kor.
  • A karitász kérése: az adventi vásárra szívesen fogadunk bármilyen forgalomképes használati és ajándéktárgyat. A következő hetek vasárnapjain, vagy előzetes megbeszélés alapján bármelyik nap fogadjuk ezeket. A karitász tagoknál lehet érdeklődni.
  • A szentmiséken és a többi templomi szertartás alkalmával a maszk használata kötelező.