E Egyéb E Hirdetések 2021. november 28. Advent 1. vasárnapja

Hirdetések 2021. november 28. Advent 1. vasárnapja

• Adventtel új egyházi év kezdődik. Úrjövet, bűnbánati idő. Imával, jócselekedetekkel készülünk a megtestesülés ünnepére, és Krisztus második eljövetelére. Az adventi időszakban reggel 6.30-kor lesznek roráte szentmisék hétfőtől péntekig. A mise végén forró teával és kaláccsal a templom előtt vendégeljük meg egymást, ennek előkészítésére kérünk segítséget a testvérektől minden napra 1-2 embert. Az email listákon elküldött linken lehet feliratkozni. Szombatonként 18.30-tól ünnepélyes gyertyagyújtás a templomban.
  • Vasárnaponként Városi gyertyagyújtás 18.00-kor a templom előtti téren.
  • Az adventi időben szentgyónásra fel lehet iratkozni a kihelyezett papíron.
  • Hétfőn 17.00 órakor az elsőáldozók szüleinek megbeszélés lesz a közösségi házban. 19.00-kor Bibliaóra a plébánián.
  • Kedden 9.00-től Baba-mama közösség.
  • Csütörtökön szentóra 17.30-tól a templomban. 19.00-től akolitusok találkozója a plébánián.
  • Pénteken elsőpéntek, beteglátogatás lesz, 17.30-tól engesztelő rózsafüzér a templomban. 19.00 órától ifi hittanok lesznek.
  • Jövő vasárnap lesz az elsőáldozók bemutatása a fél 10-es szentmisén.
  • Szentségimádás van templomunkban minden nap 7.00-től 21.00-ig.
  • A szentmiséken és a többi templomi szertartás alkalmával a maszk használata kötelező.

Karitász hirdetések:

• Köszönjük az eddigi adományokat, továbbra is várunk forgalomképes tárgyakat a karitász vásárra. A szentmisék után gyűjtjük a KUCKÓ-ban.
  • Advent második vasárnapján szokás szerint Kárpátalja számára gyűjtünk pénzadományt.