E Hirdetések E Hirdetések 2021. november 7.

Hirdetések 2021. november 7.

• Szombaton Máriabesnyőn akolitus avatás volt. Közösségünkből két testvérünket avatták: Gergely Tamást és Horváth Barnabást. Imával kísérjük őket.
  • Vasárnap délután 17.00-kor dicsőítő szentségimádás.
  • Előreláthatólag 2 héten belül elkészül a felújított orgona. Napközben helyszíni munkát végeznek az orgonaépítők. Ezért, a szentségimádás ideje minden nap csak délután 4-től este 9-óráig lehetséges. Mivel a munka befejező szakaszához érkezünk, szeretnénk a mai vasárnapon gyűjtést rendezni az orgona felújítására. Kérjük, mindenki lehetőségeihez mérten támogassa a felújítást!
  • Csütörtökön 19.00-től taizéi imaóra lesz.
  • Pénteken szentmise után akolitusok vezetik a közösségi szentségimádást. A közösségi házban ifi hittan, a plébánián kisifi hittan lesz.
  • Szombaton 9.00-től elsőáldozási felkészítés a közösségi házban. Várjuk az elsőáldozásra készülőket.
  • Szombaton, Kismaroson 9.00-től Észak Dunás Ifjúsági találkozó lesz.
  • A szentmiséken és a többi templomi szertartás alkalmával a maszk használata kötelező.