E Hirdetések E HRDETÉSEINK 2024. ÁPRILIS 14. HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA

HRDETÉSEINK 2024. ÁPRILIS 14. HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA

HÚSVÉT 3. VASÁRNAPJA 2024. ÁPRILIS 14.

• Vasárnap 16.00-tól Jegyesoktatás a plébánián
  • Hétfőn este a szentmise után Bibliaóra
  • Kedden 9.30-tól Baba-mama közösség
  • Szerdán 18.00-tól Katekumen hittan
  • Pénteken este ifjúsági hittan
  • Szombaton este Igeliturgia lesz
  • Jövő vasárnap a 9.30-as szentmise után szeretetvendégség. 15.00-től „Föld napja”- rendezvény a Teremtésvédelmi kör szervezésében.
  • Ápr. 22. hétfőn a 18.30-as szentmisében hálát adunk 700 éves városunkért. A szentmise után egyháztanács gyűlés.
  • Szeretettel hívjuk férfi testvéreinket az április 27. szombati Egyházközségi férfi napra. A keresztény közösségben való értékes együttlét megélésének lehetőségét kínáljuk ezen a délutánon, a férfiak, férjek jellemző élethelyzeteit taglaló előadásokkal, tanúságtételekkel, beszélgetésekkel.Részletek a kiosztásra kerülő szórólapokon és plakáton.
  • Nyári táborokba való jelentkezés megkezdődik. A kihelyezett papírokon, vagy on-line is lehet jelentkezni. Dömösi hittanos tábor: jún. 24-28., Napközis tábor: júl.1-5.